Zmieniamy się dla Ciebie

Jeszcze tylko kilka dni a cała strona będzie gotowa. W tym czasie może dochodzić do chwilowych problemów z odczytem strony. Wszelkie problemy i niedogodności powinny zniknąć do 14 marca.

Dziękujemy za wyrozumiałość

Wytyczne sanitarne związane z pandemią COVID19 i zasady zachowania dystansu społecznego podczas Enea Junior Poznań Triathlon 2022 . Mogą się zmienić wraz z nowymi rozporządzeniami administracyjnymi.

 

 1. W związku z panującą sytuacja epidemiologiczną w Polsce i obowiązującymi ograniczeniami w organizacji imprez sportowych dla zachowania największego bezpieczeństwa uczestników podjęliśmy decyzję o przeprowadzeniu całych zawodów na zamkniętym terenie obiektów sportowych POSIR „ Chwiałka” i rezygnacji z etapu rowerowego, który miał odbywać się w Parku im Jana Pawła II.

W związku z tym w kategoriach dzieci Junior 5,6 i 7 (9-15 lat) dzieci startować będą w aquathlonie (pływanie i bieg). W tych kategoriach nie zabieramy rowerów na zawody!!!

W kategoriach Junior 1,2,3,4 zawody zostaną przeprowadzone w formie triathlonu

 1. Zawodnicy oraz rodzice i opiekunowie zobowiązani są do stosowania się do aktualnych na dzień startu zaleceń, wytycznych i nakazów wydanych przez Ministerstwo Zdrowia lub inne organy państwowe odnośnie zachowania dystansu społecznego, stosowania środków ochrony indywidualnej lub uczestnictwa w zgromadzeniach.
 2. Zawodnicy oraz rodzice lub opiekunowie przebywający w biurze zawodów i strefach zmian zobowiązani są do zakrywania ust i nosa.
 3. Zawodnicy będą startować podzieleni na kategorie, a kategorie dodatkowo będą podzielone na fale maksymalnie 6-10 osób
 4. Zawody odbędą się bez udziału publiczności w celu uniknięcia skupisk ludzkich.

6.Prosimy zawodników oraz rodziców i opiekunów o nie gromadzenie się przed wejściem do biura zawodów oraz  zachowanie minimum 1,5m odległości od rozmówcy.

 1. Przed wyjazdem na zawody zalecamy pomiar temperatury ciała. Organizator zastrzega sobie prawo do mierzenia temperatury zawodnikom i rodzicom lub opiekunom przed wejściem na teren zawodów.
 2. Dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników imprezy, wejścia do biura zawodów oraz stref zmian wyposażymy w płyny do dezynfekcji rąk.
 3. Będziemy dezynfekować zaplecze sanitarne, a także te miejsca, w których będziecie się gromadzić.
 4. Medal finishera wydany zostanie po minięciu linii mety wraz z pakietem żywieniowym.

11 .Zawodnicy zobowiązani są do jak najszybszego opuszczenia strefy zmian, punktu odświeżania za metą oraz                 opuszczenia terenu zawodów po skończonej rywalizacji.

 1. Dekoracja będzie ograniczona wyłącznie dla osób dekorowanych i będzie przeprowadzona bez udziału publiczności.
 2. Obsługa zawodów zaopatrzona będzie w niezbędne środki ochrony sanitarnej oraz środki do dezynfekcji.

Drogi zawodniku, rodzicu jeżeli zaobserwowałeś u siebie niepokojące objawy takie jak: podwyższona temperatura, kaszel, duszności pozostań w domu!

Bezpieczeństwo i zdrowie  osób biorących udział w imprezie  jest dla nas priorytetem  dlatego apelujemy o rozsądek i stosowanie się do wszystkich wymogów i zaleceń.

Osoby, które będą lekceważyć zalecenia będziemy zmuszeni usunąć z terenu imprezy.

Liczymy na Waszą wyrozumiałość i wsparcie w tym niełatwym dla nas wszystkich czasie.

created by estudio17.pl | all rights reserved!