Zmieniamy się dla Ciebie

Jeszcze tylko kilka dni a cała strona będzie gotowa. W tym czasie może dochodzić do chwilowych problemów z odczytem strony. Wszelkie problemy i niedogodności powinny zniknąć do 14 marca.

Dziękujemy za wyrozumiałość

Opis imprezy

ENEA JUNIOR POZNAŃ TRIATHLON 2024 to  już ósma edycja wyjątkowych zawodów multisportowych dla dzieci .

Drodzy Rodzice małych sportowców pozwólcie swym pociechom stanąć na starcie ENEA JUNIOR POZNAŃ TRIATHLON- imprezie w pełni dedykowanej dzieciom !!!
Enea Junior Poznań Triathlon to największe wydarzenie multisportowe dla najmłodszych. Ugruntowana reputacja tej imprezy wynika nie tylko z jej skali, ale również z wysokiego poziomu organizacji, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia. W roku 2022, na prestiżowych galach i kongresach na terenie całego kraju, Enea Junior Poznań Triathlon był doceniany za wyjątkowe zaangażowanie w lokalną inicjatywę sportową i jakość organizacji. To wydarzenie, które nie tylko podnosi poprzeczkę dla innych imprez sportowych dla dzieci, ale również inspiruje młode talenty do aktywności fizycznej i zdrowej rywalizacji. Zapraszamy dzieci w wieku od 1 do 15 lat do udziału w naszym wyjątkowym triathlonie oraz aquathlonie, który odbędzie się w malowniczej lokalizacji Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji „Chwiałka”

Enea Junior Poznań Triathlon to wyjątkowe zawody w samym sercu Poznania, to:

Enea Junior Poznań Triathlon -22 czerwca 2024 .
Czekamy na Was !

created by estudio17.pl | all rights reserved!